Akçay Evden Eve Nakliyat


Akçay Evden Eve Nakliyat

Akçay Evden Eve Nakliyat

Akçay evden eve nakliyat firması olarak şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetleri yapıyoruz. Eşyalarınızın taşınması konusunda balıkesir akçay nakliye şirketimiz bir çok hizmeti bir arada sizlere sunuyor. Firmamız taşınacak olan müşterilerine evden eve konusunda tam teşekkülü bir evden eve nakliyat taşıma hizmeti ile dört dörtlük bir hizmet sunmakta alacağınız hizmetten mennun kalmazsanız taşıma ücretinde indirim yapıyoruz ve hatalarımızı telafi etmek için her konuda yardımcı oluyoruz sizlere.

Akçay'da Asansörlü Nakliyat 

Akçay'da Asansörlü Nakliyat Hizmeti veriyoruz Yüksek Katlarada kullandığımız yada bina merdivenlerinin dar olmaından kaynaklalnan durumlarda asansörlü nakliyat hizmeti hemen devreye giriyor. Normal Taşıma Ücretlerinden biraz pahalı oluyor asansörlü ataşımacılık bunun sebebi ekstra ekip ve asansörün maliyetleri olmasından kaynaklanıyor yani asansörle atşınmak isteyen bir müşterimiz normal bir taşınma esnasında (750) yedi yüz elli gibi bir rakam öderken asansör ile taşındığında (1,000) binlira gibi bir miktar ödemek zorunda oluyor asansör bedeli yansitildiğinda (250) iki yüz eli lira ek ücret ödemek zorundadır.

Merak Etiğniz Sorular

1.) Eşyalarımızın Kolilenmesini Firmanız Yapıyormu.? 

Evet Akçay Nakliyat firmamız evinizin içerisinde bulunan mutfak eşyaları veya salon içerisindeki koli içerisine konup ambalajlanması gereken her eşyanızı kolilenmesini yapmaktadır bu çalışmamız taşıma fiyatlarından biraz farklıdır taktir edersinzki hizmet sektörü olduğundan hizmetin artması demek nakliye fiyatlarınında yükselmesine sebeb olmakta.

2.) Evimizdeki Mobilyaları Montaj ve Kurulumlarını Yapıyormusunuz...?

Akçay Evden Eve Nakliyat Firmamız Evinizin tüm mobilyalarının montaj ve demontaj hizmetini yapmaktadır ekip içerisinde çalışanlarımızın arasında bir adet mobilya ustası mevcuttur.

3,) Eşyalarımızın Ambalajlı Paketlemelimi Taşıyorsunuz...?,

Elbetteki evinizin eşyalarını ambalaj malzemesi kullanarak ambalajlı ve paketli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz bu sayede eşyalarınızın lekelere ve darbelere karşı koruma altına alarak hasar yada zarar görmesini engelliyoruz.

 

7/24 İletişim

Balıkesir Nakliyat Firmamızı 7/24 İletişim Sayfamızdan Müşteri Temsilcilerini Fiyat Bilgisi Arayabilirsiniz Ekspetiz Taleb Edebilirsiniz.

Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınız Sigortalı Nakliyat ile Emin Ellerde Kaza Sigortası Sayesinde Her Türden Yaşanacak Kazalarda Sigortalı.

Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızı Depolama Yaptırabilirsiniz Eşyalarınız Depolarımızda Muhafaza Ederiz Depolarımız Sigortalıdır.

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetinden Faydalanmak isterseniz Ayrıntılar için Bir Danışmanımızla Görüşün.