Hakkımızda


Hakkımızda

Firmamız Hakkında

Firmamızın Tarihçesi:

1999 Yılından beri Balıkesir’de faaliyet gösteren şireketimiz nakliyat sektörünün her kademesinde yer almış sektörde hep bir adım önde olmayı kendisine ilke edinmiş saygın firmalar arasında yerini almış seçkin bir firmadır.

2000 yıllarında kendine daha iyi bir firma profili çizmekteyken firmamız balıkesir'de ilk asansörlü nakliyat aracını kullanan firma olarak tarihe geçmiştir.

2001, 2002, 2003 yıllarından sonra tecrübesini ve kalitesini kabullendiren firmamız artık kendi pörtfeyini oluşturmuş ve referanslı bir firmam ünvanına kavuşmuştur. Daha sonraki yıllarad müşteri kitlesini genişletmiz ve gerek askeri personel taşımasında, kamu çalışanlarının ve güvenlik teşkilatımızın polis memur ailelerinin evini nakliyesini tertemiz bir şekilde bugüne kadar yapmıştır ve adına hiç bir şekilde şikayet getirmemiştir firmamız.

Müşteri Memnuniyeti

Balıkesir Evden Eve Nakliyat Firmamızın Önceliği siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, amacımız ise günümüz şartlarına daima ayak uyduran ve eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve kaliteli bir nakliyat şirketi olarak bu piyasada var olmaktır.

Evden Eve işlemlerinizde, deneyimli kadro ve kaliteli ekipmanlarımızla yalnızca ilimizi Balıkesir’de değil, edremit, akçay, burhaniye, ayvalık, altınoluk, savaştepe, bigadiç, sındırgı, manyas, gönen, bandırma, balya, ilçelerimize, ilçelerimizde bulunan tüm yerleşik alanlara taşımacılık hizmetini götürmekteyiz.Araçlarımız girebileceği her alana ulaşım sağlıyoruz, her türlü nakliye ve taşıma işlerinizde sizlere en kaliteli bir hizmet sunmanın mücadelesini veren balıkesit nakliyat firması söz verdiği gibi nakliyenizi tamamlayacaktır.

Bir Taşınmanız varsa fiyat teklifi almak istiyorsanız talep formunu doldurabilirsiniz yada bir müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz detaylı bilgiler için telefon başındaki temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz

 

RAKAMLARLA BİZ


Toplam Müşteri
Yaptığımız Nakliye
Görüşme
Mutlu Müşteri

Ekibimiz


Niyazi Tezer
Niyazi Tezer

Mobilya Marangoz Uztamız

Evinizin nakliyesi esnasında mobilya gibi eşyalarınızın Marangoz elemanlarımız ve ustamız tarafından yapılması.

Ali Bozkaya
Ali Bozkaya

Personel sorumlusu

Firmamızda Çalışan Taşıma Elemanlarından Sorumlu Kışı Nakliyat Elemanlarının Ekip Başı.

Hasan Sevinç
Hasan Sevinç

Şöför Başı

Geniş Araç Filomuzun Şöförlerinden sorumlu yetkili kişi

Halil İbrahim Bey
Halil İbrahim Bey

Müşteri Temsilcisi

Müşteri temsilcimiz ve ekspertiz uzmanı